Projekt: Pogodna Jesień Życia w mieście i gminie Międzyrzec Podlaski
Aktualności Opis projektu Dokumenty do pobrania Grupa docelowa

02 lis 2022

Zapraszamy do udziału w projekcie
Plakat informacyjny projektu Pogodna Jesień Życia w mieście i gminie Międzyrzec Podlaski

Fundacja Wspierania i Rozwoju Ekonomii Społecznej w partnerstwie z Fundacją Więcej z Życia zapraszają do udziału w projekcie: „Pogodna Jesień Życia w mieście i gminie Międzyrzec Podlaski”

Głównym celem projektu jest zwiększenie dostępności mieszkańców miasta i gminy Międzyrzec Podlaski do usług opiekuńczych i asystenckich, poprzez utworzenie 18 miejsc świadczenia niestacjonarnych usług opiekuńczych i asystenckich(opiekunów/ek i AON/AOON i osób świadczących usługi specjalistyczne), którzy obejmą wsparciem w ramach projektu 64 osoby niesamodzielne oraz podniesienie kompetencji 30 opiekunów faktycznych w okresie 01.11.2021r. - 31.08.2023r.

Jeśli zamieszkujesz miasto i gminę Międzyrzec Podlaski jesteś, osobą niesamodzielną potrzebującą wsparcia w codziennym funkcjonowaniu - ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

W RAMACH PROJEKTU OTRZYMASZ:

• Usługi opiekuńcze
  • Usługi asystenckie
  • Specjalistyczne usługi opiekuńcze
  • Wsparcie towarzyszące (wypożyczenie lub zakup sprzętu wspomagającego samodzielne
  • funkcjonowanie, sprzętu pielęgnacyjnego, itp.)
  • Wsparcie opiekunów faktycznych: szkolenie, indywidualne poradnictwo, usługi wytchnieniowe

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I ZGŁOSZENIA:
Centrum Usług Środowiskowych
ul. Tadeusza Kościuszki 2