Projekt: DROGOWSKAZ - kierunek na prace. Aktywizacja spoleczno-zawodowa mieszkancow wschodniej wielkopolski

05 lis 2019

Nowi uczestnicy w projekcie
Logo Fundusze Europejskie Program Regionalny Rzeczpospolita Polska Samorząd Województwa Wielkopolskiego Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny

Mamy kolejne osoby w projekcie! Uczestnicy rozpoczęli spotkania z doradcą zawodowym, który ustali z nimi dalszą ścieżkę wsparcia w projekcie.

Serdecznie zapraszamy osoby chętne wziąć udział w naszym projekcie !

Fundacja Wspierania i Rozwoju Ekonomii Społecznej wraz z Partnerem Jolanta Woźnica „PERSONA” Ośrodek Szkoleniowo - Doradczy zaprasza do udziału w projekcie.

Na uczestników czekają  spotkania z doradcą zawodowym, pośrednikiem pracy, warsztaty grupowe, porady prawne, grupy wsparcia, szkolenia i staże zawodowe oraz wyjazdy/wyjścia integracyjne. Przewidziane są również zwroty kosztów dojazdu oraz catering.

Serdecznie zapraszamy do zapisów, rekrutacja trwa!

Fundacja Wspierania i Rozwoju Ekonomii Społecznej
os. Armii Krajowej 2/17, 61-375 Poznań